ХАБАРЛАНДЫРУ

Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында Философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Баданова Анна Николаевнаның «Қашықтық тергеу әрекеттерінің теориялық және қолданбалы негіздері» тақырыбында диссертация қорғауы өтеді. Мамандығы 8D04201 «Құқықтану».

Диссертация Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының жалпы заң пәндері кафедрасының базасында орындалды.

Қорғау тілі-орыс тілі.

Рецензенттер:

Профессор Эмеритус ЖМК MAQSUT NARIKBAYEV UNIVERSITY, заң ғылымдарының кандидаты, доцент Ким К. В.

ҚАЗТҰТЫНУОДАҒЫ ҚЭУ экономикалық және құқықтық зерттеулер ғылыми-зерттеу институтының директоры, заң ғылымдарының докторы, профессор Т. А. Ханов.

Ғылыми кеңесшілер:

Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңісінің мүшесі, заң ғылымдарының докторы, профессор Е.Н. Бегалиев.

Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының басқару институтының профессоры, әлеуметтану ғылымдарының докторы, әлеуметтану профессоры А. А. Тынышбаева.

Беларусь мемлекеттік университетінің (Беларусь Республикасы) Заң факультетінің криминалистика кафедрасының меңгерушісі, заң ғылымдарының докторы, профессор В. Б.Шабанов

Қорғау 2024 ж. 21 Мауысымы «11:00» Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы қаласы,  Республика көшесі, 94 мекенжайы бойынша Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдары Академиясының диссертациялық кеңесінде өтеді.

Қосылу сілтемесі: Zoom конференциясы — https://us06web.zoom.us/j/82312037276?pwd=pbC1kKOMflEKGuYWwAcYBMdkGw2a1O.1 Конференция идентификаторы: 823 1203 7276, кіру коды: 1111.

www: academy-gp.kz

Құжаттар